Devirdaim Arızası Nedir?

Devirdaim arızası ortaya çıktığında araçlarda ve özellikle motorlarda ısı dengesinden söz etmek oldukça zordur. Radyatörde buluna hava petekleri sayesinde ısınmış olan motorun ısısı alınır. Devirdaim sisteminin düzenli çalışması sayesinde araçların ihtiyacı olan bir soğutma sistemi devreye girer ve motoru koruyan bir sonuç yaratır.

Aracının performansını düşünen sürücüler devirdaim pompasının düzenli olarak kontrolüne dikkat etmelidir. Aksi durumda aracın bir yerde hararet yapması kaçınılmaz olacaktır. Özellikle de rampa yukarı çıkışlar söz konusu olduğunda hararet riskinin daha çok artması söz konusu olacaktır. Normal şartlarda devirdaim pompasının 100 bin km -150 bin km arasında ömrü olduğu hesaplanır. Araçta daha büyük risklerin ortaya çıkmasını önlemek açısından düzenli bakımlara ve bu bakımların ortaya koyduğu çözümlere dikkat etmek gerekir. 

Devirdaim Arızası Nedir?

Devirdaim Su Pompası Arızası Durumunda Ne Yapmak Gerekir?

Devirdaim su pompası arızası ortaya çıkmış ve araç henüz hararet yapmamışsa kendinizi çok şanslı sayabilirsiniz. Bu süreci en olumlu şekilde atlatmak adına sizleri servisimize bekleriz. Oldukça modern yapıdaki iş istasyonlarımızda aracınızın devirdaim pompası ile ilgili sorunlarını çok hızlı şekilde çözüme kavuştururuz. 

Periyodik bakım süreçlerinde aracın sistem bileşenleri gözden geçirilir. Bu konuda uzmanlarımız gerekli çalışmaları yapar ve sorunların giderilmesi için gerekli adımları atar. Teknisyen kadromuz ve ekipman kalitemiz sayesinde su pompasının randımanlı ve sorunsuz şekilde çalışmasına katkı sağlarız.

Devirdaim Su Pompası Arızası Durumunda Ne Yapmak Gerekir?

Su Pompası Arızası Tamir Ve Değişim Hizmetimiz

Su pompası arızası durumunda servis olarak çok pratik çözümlerle yanınızda oluruz. Aracınızın bir an önce istenen performansa ulaşması için adımlar atar ve çözümler ortaya koyarız. Tamir çalışmaları çözüm oluşturursa gerekli tamir hizmetini sunarız. Değişim gerekli olduğunda ise kaliteli parçaları tedarik eder ve değişimle kalıcı çözümler oluştururuz. Yapmış olduğumuz bakımlar aracınızın ömrünü uzatan bir sonuç yaratır.

Su Pompası Arızası Tamir Ve Değişim Hizmetimiz
Hemen Ara Yol Tarifi
X